Iza i Kamil

Dzień ślubu Izy i Kamila miał miejsce w pięknych okolicznościach przyrody w drugiej połowie maja.
W powietrzu czuć było wiosnę, miłość i szczęście. Słońce nieśmiało przedzierało się przez liczne obłoki chmur i dopiero późnym wieczorem poddało się… Zaobfitowało to dość mocnym deszczem, który „przepędził” nas z molo Hotelu DUO Spa położonym nad pięknym Zalewem Janowskim.
Już podczas przygotowań mogłem wywnioskować, że Iza i Kamil to bardzo wrażliwa i kochająca się para. Niesamowite i bezcenne uczucie być blisko takich emocji i czułości, jaką darzyli siebie nawzajem tych dwoje wspaniałych ludzi. Do tego bardzo przyjemna i luźna atmosfera, która panowała od samego początku przygotowań. Bez spiny i niepotrzebnego napięcia, z dużą dawką śmiechu i beztroski… To wszystko zapisało się głęboko w mej pamięci. Oni uśmiechnięci, zakochani i radośni wzięli ślub w przepięknym kościele Św. Jadwigi w Janowie Lubelskim. Wąskie grono najbliższych; rodziny i przyjaciół, dopełniało intymnej atmosfery tej pięknej ceremonii. Po złożonych życzeniach przez gości, udaliśmy się do Hotelu DUO Spa. Na sali było bardzo gustownie, klasycznie i ze smakiem. Jednak niezapomnianej atmosfery nadali wszyscy goście Izy i Kamila. A szalona zabawa do białego rana odbyła się dzięki muzyce od DjKofi.

Nasza poślubna sesja zdjęciowa odbyła się w przecudnym rezerwacie przyrody Imielty Ług, znajdujący się na terenie Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie. Dzięki wczesnej porze mogliśmy zastać na miejscu poranne mgły i rosę, która dodawała wyjątkowego klimatu. Pogoda była wspaniała. Ciepłe powietrze i pachnący igliwiem Rezerwat Przyrody.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.