Karolina i Bartłomiej

Historia tego dnia zaczyna się pewnej sierpniowej soboty. Przepiękna słoneczna pogoda towarzyszyła nam od samego rana. Przygotowania rozpoczęliśmy od wizyty w Studiu Urody Manilash. Tego dnia wszystko sprzyjało Młodej Parze i było jakby specjalnie dla nich – miejsce przyjęcia, stylizacje, klimat wnętrz i dekoracje. Dominowała naturalność i spontaniczność. Ślub odbył się w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Łaskawej. Jest to piękny kościół św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim. Kilka lat temu sanktuarium zostało podniesione do rangi kolegiaty.

Karolina i Bartek postanowili zorganizować swoje wymarzone wesele w Restauracji Kryształowa – miejscu, w którym dominuje biel i przeszklenia. Impreza była genialna, dzięki wspaniałym gościom i profesjonalnemu prowadzeniu zabawy przez Dj Marsel, który także sprawdził się jako wodzirej, serwując gościom różnego rodzaju atrakcje. Uśmiechom i radości nie było końca.

Plener Karoliny i Bartka odbył się w pobliskim Parku Krajobrazowym Lasy Janowskie oraz Zoomie Natury. Pod koniec sesji Karolina mile nas zaskoczyła… Piłka nożna w wersji damskiej. Tego jeszcze nie było. 😉

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.