Fotografia ślubna Modliborzyce Janów LubelskiCześć! Jestem Krzysztof.
Prywatnie – kochający mąż cudownej Martyny i szczęśliwy ojciec Wojtusia. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Żona jest dla mnie nie tylko towarzyszką życia, ale również najlepszym współpracownikiem. Pomaga mi ogarnąć cały ten marketing ślubny. Wszystkie przedsięwzięcia robimy razem, jesteśmy doskonałym teamem, który idealnie się uzupełnia. Uwielbiam dobrą muzykę – lat 80. i 90., górskie wędrówki po Bieszczadzkich Połoninach, jazdę na rowerze i … kawę – jej aromat i smak zniewalają mnie codziennie od wczesnego ranka.
Aparat to narzędzie, które najchętniej biorę w swoje dłonie. Już w dzieciństwie fotografie były dla mnie czymś wyjątkowym, czymś do czego z miłą chęcią się powraca i przywołuje cudowne wspomnienia. Dają możliwość zapisu ulotnych chwil, miejsc, przedmiotów i ludzi, powrotu do wydarzeń, wspomnień. Są dokumentem, które przekaże naszym dzieciom i wnukom świat, jaki odszedł na zawsze w przeszłość.

Od kilkunastu lat zajmuję się fotografią – najpierw hobbystycznie, później profesjonalnie. Od kilku lat pasja stała się pracą zawodową, której się poświęcam. Branża fotograficzna jest bardzo dobrze obsadzona, stąd też ważne jest wyspecjalizowanie się w rodzaju fotografii. Mój wybór padł na fotografię ślubną. Momenty przyrzekania sobie miłości, wierności i bycia razem aż do śmierci są według mnie najpiękniejszymi w naszym życiu. Uwiecznianie przygotowań do ślubu, samej uroczystości, hucznych zabaw na weselu, spacerów młodych par małżeńskich, to wszystko daje mi niezwykłą satysfakcję. Technologia wymusza na mnie ciągłe dokształcanie, śledzenie nowinek z branży fotograficznej, obserwowanie tego, co jest na topie. Ciągle rozwijam również zdolność odbierania wrażeń estetycznych, umiejętność dostrzegania szczegółów i przewidywania. Inspiruję się tym, co mnie otacza. Z wrażliwością patrzę na świat.
Działam głownie na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego, ale zlecenia w dalszych rejonach również nie stanowią problemu.
Pozdrawiam serdecznie mówiąc „do rychłego zobaczenia” .

Zapraszam do kontaktu.